Návrat na hlavnú stránku - na začiatok. Radi Vám odpovieme na Vaše otázky
 
       
Vážený návštevník ďakujeme Vám že ste zavítali na stránku predajne so stavebným materiálom Kovab. Aby sme Vám umožnili z pohodlia domova si preštudovať čo najviac informácii o výrobkoch, ktoré si u nás môžete zakúpiť, pripravili sme pre Vás množstvo informácií, ktoré oceníte pri výbere toho správneho výrobku pre vás.

Naša stránka obsahuje tisíce strán prospektov od našich dodávateľov vo formáte PDF. Všetky tovary obsiahnuté v katalógoch sú podrobne popísané a je možné si ich u nás objednať.

Vyberte si druh tovaru. Ktorý vás zaujíma, kliknite na značku výrobcu. Na novej stránke sa vám zobrazia dostupné katalógy. Teraz už stačí len kliknúť na obrázok katalógu a ten sa vám zobrazí v novom okne. Už stačí len si vybrať ten správny výrobok. Objednať tovar môžete emailom, alebo telefonicky. Prajeme príjemné nakupovanie.
       

Naša stránka obsahuje stovky strán prospektov vo formáte PDF. Na ich prezeranie potrebujete Adobe Reader, ktorého používanie je bezplatné. Ak ho nemáte STIAHNITE si ho, alebo kliknite na obrázok vedľa.